Kurumsal Eğitimler Hakkında Herşey

İngilizce

Kurumsal Eğitimler Hakkında Herşey

1-Kurumsal Eğitim Hizmeti alınırken hangi sistem referans alınmaktadır?
Uluslararası Kabul ve geçerliliği bulunan Avrupa Konseyi’nce onaylanmış eğitim sistemi referans alınıp yine danışmanlarca ilgili kuruma özel hazırlanmış dökümanlar ve kitap, cd vb materyallerle gruba göre eğitim faaliyeti sürdürülmektedir.

2- Genel İngilizcenin dışında kendi talebimiz doğrultusunda program sunulabilir mi Kurumsal Eğitimlerde?
İstenilen her alanda İngilizce ile ilgili olarak firmanıza özel paketler hazırlanıp eğitiminiz yapılabilmektedir.

3-Kurumsal Eğitim anlaşması ne şekilde yapılır?
I- Kurumsal anlaşma danışmanlık ve eğitim hizmeti veren kurumumuzla firmanız arasında yapılmaktadır. Firma personelin ödemesinin tamamını karşılayabilir bu durumda muhatap firmadır ödeme konusunda.

II- Firma kısmi olarak katkıda bulunabilir belli bir miktarını ödemeyi taahhüt eder ve geri kalan kısmını personel öder bu durumda her iki taraf muhatap alınır veya yine aynı şekilde firma muhatap olup personel ödemesini maaşından kesmek suretiyle anlaşma yapmak isteyebilir.

III- Son olarak da Firma personelin ödemesiyle ilgili sorumluluk almadan tarafımızla indirim anlaşması yapabilir. Yine firmanızda oluşturulacak grup ya da kişiye yönelik kurumsal özel eğitim verilir. Ödeme katılımcılar tarafından yapılır.

4- Valikonağı Dil Kursu´nda Kurumsal Eğitim hizmeti almanın ne gibi avantajı bulunmaktadır?
Öncelikle size özel ve firmanızda olacağı için eğitim danışmanlığımızca tamamen size özel bir program hazırlanacak. Genel İngilizce eğitimine ilave olarak alıştırmalarınız work sheet ve ödevleriniz sektörünüze göre uyarlanmış vocabulary (kelime) çalışması ve okuma makaleleri içerecek. Aynı şekilde mesleğiniz doğrultusunda eğitmeniniz ve danışmanınızı siz de yönlendirip ilgili alanlarınıza ağırlık verilmesini sağlayabilirsiniz. Bu ve daha bir çok artıyı danışmanlarımızla konuşarak öğrenebilirsiniz.

5- Kurumsal Eğitimlerde Seviye nasıl belirleniyor?
Kurumsal Eğitim anlaşması yaptığımız şirketlerden Seviye belirleme sınavı için ücret talep etmemekteyiz. Seviyeleri belirlenen öğrenciler homojen olarak eğitimler başlamadan gruplara yerleştirilmektedir.

6- Kurumsal Eğitimlerde sınıf ya da grup sayısı kaç kişi olmalıdır?
Kurumsal Eğitimlerimizde 1 kişi de olabileceği gibi grup olarak da eğitim alabilmektedirler firmalar. Grup ortamını firmaya ve duruma göre değişmekle beraber danışman veya eğitmenimizce belirlenmektedir. Genel olarak verimlilik açısından 8 kişi civarında yürütülebilir seviyeler aynı olmak kaydıyla.